(044) 338 19 17

Звонки со всей Украины

Скачать прайс
(044) 384-38-02 (097) 000-00-00
(093) 064-49-28
(095) 715-58-92

Пінопласт як утеплювач для фасадів

У зв'язку з нестримним підвищенням цін на всі види комунальних платежів в Україні та, перш за все, на опалення, громадяни країни напружено шукають вихід із ситуації. Переважна більшість людей поставлено перед вибором: або платити величезні гроші, часом перевищують доходи, або замовити в холодному житло.

Очевидно, що найбільш ефективним способом знизити споживання енергоносіїв і зекономити кошти, при цьому залишаючись в теплі, є ретельне його збереження в холодну пору року. Домогтися цього реально, тільки якісно утеплюючи свої житла. Саме тому попит на утеплення як квартир в багатоповерхових будинках, так і приватних будинків безперервно зростає.

Тепло йде з приміщень по безлічі каналів, однак максимальні тепловтрати відбуваються через зовнішні стіни і досягають 40% від загального їх обсягу. Отже, найбільш ефективним заходом по збереженню тепла є утеплення фасадів.

Чим гарний пінопласт?

Сьогодні на ринку утеплювачів є досить широкий вибір матеріалів, що розрізняються за технічними характеристиками і ціною. Однак для зубожілого населення України по кишені далеко не всі з них. Максимально доступна для широких верств населення ціна утеплення фасаду пінопластом.

Крім невисокої вартості всім відомий пінопласт володіє цілим набором властивостей, що роблять його прекрасним утеплювачем. Він являє собою застиглу синтетичну піну, яка утримує в собі до 98% повітря або інертного газу, які мають дуже низьку теплопровідність, що і дозволяє надійно утримувати тепло. З цієї ж причини пінополістирол (пінопласт) є і хорошим звукоизолятором, огороджувальних приміщення від зовнішнього шуму.

Пінопласт стійкий до широкого діапазону температур (від - 40 до + 40 градусів Цельсія) і довговічний. В умовах жорсткого клімату його якості залишаються незмінними протягом 20 років, при більш м'якому кліматі - до 60 років. Він не схильний до ураження грибком і цвіллю, зручний в обробці, транспортуванні, складуванні та зберіганні, не вимагає спеціального захисту в процесі роботи.

Випускається пінопласт у вигляді панелей різної товщини і щільності. Найбільш щільний пінополістирол (екструдований) прекрасно зарекомендував себе при утепленні конструкцій будівлі, що стикаються з грунтом, і внутрішньому утепленні приміщень. Вибір товщини панелей пінопласту залежить від географічного розташування будівлі. Наприклад, при утепленні фасадів в Києві вона зазвичай становить 10 см.

Схожа за своїми властивостями з пінопластом мінеральна вата, яка так само досить широко застосовується при утепленні фасадів. Її істотні переваги перед пінопластом є негорючість і паропроникність, проте утеплення фасаду мінеральною ватою коштує набагато дорожче, а значить і менш доступно для людей.

Крім пожежонебезпеки і низькою паропроникності пінопласт має низьку стійкість до механічних навантажень, що вимагає його додаткового армування. Однак, за умови, що утеплення виконується професійними фахівцями, всі ці недоліки практично зводяться до нуля. Пінополістирол застосовується для утеплення житла вже протягом багатьох років, пройшов перевірку часом, і його застосування найбільш виправдано з точки зору співвідношення ціни і якості.

Вверх