(044) 338 19 17

Звонки со всей Украины

Скачать прайс
(044) 384-38-02 (097) 000-00-00
(093) 064-49-28
(095) 715-58-92

Як обрати газонокосарку

При роботі з газонокосаркою завжди дбайте про безпеку і обов’язково одягайте захисне обладнання Oregon перед косінням.

При купівлі косарки в першу чергу враховуйте розмір газону і спосіб, скошування трави.

Газонокосарка Oleo-Mac

Газонокосарка Oleo-MacД

Інший аспект – зверніть увагу на вибір системи різання. Це залежить від типу газону і від того як часто ви хочете його косити. Боковий викид може бути чудовим рішенням для густих, більш широких і товстіших видів трав. У свою чергу, метод мульчування ідеально підходить, коли ми часто косимо траву, і хочемо, щоб газон був ідеальним, швидко відростав без додаткового удобрювання грунту. Невеликі зрізані травинки роблять газон більш родючими і менш схильним до засухи.

Вибір двигуна повинна залежати від площі газону та типу місцевості.

Самохідна газонокосарка ідеально підходить для середніх і великих газонів.

Якщо ваш газон менше середнього розміру, і ви готові вкласти трохи більше фізичних зусиль в процес скошування, варто подумати про покупку газонокосарки, яка буде штовхатися вручну.

Для менших галявин будуть найкращим газонокосарки без ведучих коліс, вам потрібно вручну штовхати або з приводом на передні колеса. Є, звичайно і з ведучими задніми колесами, але такі газонокосарки з заднім приводом найкраще підходять для великих газонів.

Якщо газон невеликий, можна взяти на озброєння покупку електричної чи акумуляторної косилки. Цей тип інструменту без шкідливих викидів в атмосферу і захищає сусідів від надмірного шуму.

Якщо все таки ви не знаєте, яку косарку обрати і які ваші параметри газону, оберіть модель яка охоплює кілька систем різання: боковий викид трави, травозбірник і мульчування. Існує багато функцій, які слід замислювати при покупці газонокосарки. Однак, не забувайте, що найкраща бензинова газонокосарка повинна мати правильний розмір. Чим більший газон, тим більших розмірів повинна бути ваша газонокосарка .

Щоб краще це проілюструвати, давайте порівняємо розмір газону з тенісним кортом.(розмір приблизно 11 х 24 метри) Якщо ваш газон такого розміру, він класифікується як середній газон. Маленький газон має площу половини тенісного корту. І велика галявина, більша хоча б на 20% від розміру корту, включається вже в групу великих газонів. На ринку існує багато різних типів газонокосарок, але майже всі косилки можна розділити на дві категорії: роторні, циліндричні та газонокосарки на повітряні подушці.

Роторні газонокосарки працюють просто за принципом швидко обертається лопаті для розрізання трави. Вони важчі, але вони забезпечують більшу потужність. Вони, як правило, є кращим вибором для великих газонів, а також довгих, зарослих і непокірних луків. В даний час вони найчастіше вибирають тип косарки. На даний момент клієнти можуть вибрати з різних моделей обертання. Більшість з них мають колеса, але є і моделі, які ми зберігаємо в повітрі. Такі косарки ідеально підходять для нерівномірного рельєфу. Лопаті що обертаються косильні машини легко видаляються, тому їх легко замінити або заточити.

Циліндричні косарки мають горизонтальний вал, до якого приєднані відповідні ножі, які швидко обертаються, і одразу ж зрізують траву

Циліндрична газонокосарка

Циліндрична газонокосарка

розташовану між ними. Зрізування відбувається саме тим ножем, що знаходиться в нижній частині. Це забезпечує ідеальну якість різання, як ножицями. Проте пам’ятайте про те щоб регулярно стежити за висотою валу. Цей тип газонокосарок забезпечує акуратний зріз, за рахунок чого трава швидко відновлюється після косіння, і фактично не втрачає своїх декоративних властивостей. Якість стрижки циліндричної газонокосарки залежить від кількості ножів на валу. Їх число,в різних моделях коливається від п’яти до десяти.

Циліндричні газонокосарки мають механічну, електричну і бензинову модифікації. Проте циліндричні косарки в ніякому не повинні використовуватися в мокрій траві з твердими стеблами. Циліндричні газонокосарки пропонують тонший, точніший розріз . Вони є гарним вибором для рівномірних, часто скошуваних газонів. Однак вони не працюють у випадку високої трави.

Газонокосарки на повітряній подушці- це різновид газонокосарок, у яких відсутні колеса. На українському ринку фактично відсутня пропозиція таких машин. Проте в багатьох розвинутих країнах Американського та європейського континентів, вони дуже популярні В них немає можливості встановити висоту косіння. Рух таких газонокосарок відбувається за рахунок повітряного потоку, створюваного двигуном і ножем. Ця косарка ніби парить над землею. Принцип і якість стрижки косарок на повітряній подушці має щось подібне з роторними газонокосарками. Цей тип інструменту дуже зручний на газонах з безліччю схилів, пагорбів та іншими нерівностями рельєфу. Єдиним та основним недоліком таких газонокосарок є те, що від від такого способу різання трава розлітається на всі боки, а це ускладнює доляд за газоном.

Яка різниця між електричною та бензиновою газонокосаркою? Яку вибрати?

Електричні косарки легші, ніж бензинові і ними дешевше працювати. Вони не мають тієї самої потужності, що і бензинові косарки, тому вони підходять лише для малих газонів. Використовуючи ці газонокосарки, не забувайте взяти відповідної довжини подовжувач. Деякі з них мають вбудовані батареї, так звані акумуляторні газонокосарки. Такі моделі не мають потреби в кабелях і розетках. Проте ви повинні мати на увазі, що площа скошування залежить від потужності та рівня заряду батареї.

Що ще можна сказати про косарки з електричним двигуном? Вони безумовно екологічні і завдяки низькому рівню шуму не дратують ваших сусідів або нас самих. Однак для великих газонів вони проблематичні – може перегрітись двигун, а відсутність джерела енергії тільки погіршує справу.

Пропонуємо Вам придбати в нашому інтернет-магазині https://baet.com.ua/shops/gazonokosarky/ найновіші моделі газонокосарок відомого італйського бренду Oleo-Mac. Косарки Олео-Мак служитмуть Вам довго і надійно, а наші спеціалісти завжди готові підібрати Вам необхідні розхідні матеріали та допомогти зі сервісним обслуговуванням.

Чекайте скоро доповнення статті….

Вверх