(044) 338 19 17

Звонки со всей Украины

Скачать прайс
(044) 384-38-02 (097) 000-00-00
(093) 064-49-28
(095) 715-58-92

Дитячий одяг який варто купувати

Стиль, як і характер, починає формуватися з дитинства. Команда магазину "Чебурашка" абсолютно впевнена в цьому, і тому, відкриваючи магазин, з самого початку твердо визначила свою місію - не тільки одягнути дітей в якісний одяг, а й допомогти в створенні індивідуального стилю. Ми впевнені: нам по дорозі з тими батьками, які максимально ретельно ставляться до вибору одягу для своїх чад і вчать їх ставитися до себе і свого зовнішнього вигляду з повагою і пристрастю. Тому саме замовити дитячий одяг в https://chebyrashka.com.ua ви можете без прблем і по самим кращим цінам, а кожна позиія із нашого каталогу, відповідає усім віяням моди сьогодення.

Шановні батьки, ласкаво просимо в "Чебурашку" - магазин якісного та не дорогого дитячого одягу.

Дитячий одяг - це особлива відповідальність. Кожен батько прагне дати своїй дитині все найкраще. Залишилося тільки визначити, у кого краще «найкраще».

Тому ви зараз тут. І ми покажемо вам "Чебурашку" зсередини.

Магазин "Чебурашка": коротко про головне

  • можливість купівлі оптом, в рамках дропшопінгу і багато років на ринку;
  • Більше 25 брендів дитячого одягу і взуття провідних виробників. Прямі поставки з заводів - виробників;
  • Завезення товару 3 рази в тиждень. Ми в курсі всіх новинок, тому ваша дитина одягнений стильно і красиво.

Якість

Будь-який продавець завжди гарантує якість. Стандартна практика. І мало хто пояснює, на чому заснована ця гарантія. А ми покажемо.

Якість одягу залежить від виробника. І щоб гарантувати вам якість, ми повинні бути впевнені в постачальниках. Тому за роки роботи ми залишили в постійних бізнес-партнерах тільки перевірені марки дитячого одягу.

Дитячий одяг закуповується безпосередньо у заводу-виготовлювача, що виключає навіть найменшу ймовірність підробки. У кожного виробу є сертифікат якості;
Магазин "Чебурашка" працює тільки з виробниками, які пройшли добровільну сертифікацію за європейськими стандартами;
Якість дитячого одягу контролюється не тільки виробником, а й особисто нами, для чого в структурі було створено спеціальний підрозділ.

Ми відвідуємо усі відомі світові виставки в області дитячого одягу.

Якщо на цих заходах з'являється новий цікавий виробник, ми самі тестуємо його товар на предмет якості (стираємо, сушимо, штучно зношуємо і т.п.). І тільки потім закуповуємо партію для магазинів
Ось що значить купувати в магазині Чебурашка «гарантія якості». З цього одягу Ваша дитина швидше виросте, ніж зіпсує його. Також потрібно розуміти, що у нас є не тільки одяг, але і взуття. Наприклад дитяче спортивне взуття можна придбати тут: https://chebyrashka.com.ua/dityache-vzuttya/dityache-sportivne-vzuttya, у цьому каталозі можна розформувати товари таким чином, щоб знайти максимально швидко потрібну позицію.

Вверх