(044) 338 19 17

Звонки со всей Украины

Скачать прайс
(044) 384-38-02 (097) 000-00-00
(093) 064-49-28
(095) 715-58-92

ЧЕСНО - це громадський рух, який може надати всім людям тільки чесні факти про кандидатів, які хочуть зайняти пост глави країни

Зовсім скоро в країні почнуться нові вибори, перед тим як поставити галочку в документі, де ви будете прибирати людини, яка хоче зайняти пост глави країни, звичайно ж, потрібно якомога більше дізнатися необхідної інформації про кандидата. Але варто наголосити на тому, що зробити це завжди дуже важко, тому що інформація в різних телеканалах, газетах бігбордах не дає нам ніяких достовірних фактів.

Кожен з нас знає про те, що всі телеканали, а також різні видання належать політичним діячем або олігархам. Саме тому всі вони надають тільки ту інформацію, яка буде зручною для будь-якого господаря і може висвітлювати його тільки найкращими характеристиками.

Де, відшукати правдиву інформацію про кожного кандидата в передвиборній гонці для того щоб об'єктивно мати уявлення про кожного з них? ЧЕСНО - це громадський рух, який створили прості люди спеціально для того щоб абсолютно кожна людина змогла отримати лише достовірні факти про життя всіх політиків.

Наша команда - це не політична партія, до складу, якої входить тільки волонтери та активісти. За свою діяльність ми не отримуємо грошей, наша робота виконується на волонтерських засадах, ну і найголовніше те, що у нас немає ніяких прихованих намірів.

Варто відзначити те, що ми працюємо для блага нашої країни, завжди хочемо, щоб наша держава нарешті стало процвітаючой. Тільки завдяки тому, що люди дізнаються величезну кількість всієї необхідної інформації, вони зможуть самостійно прийняти рішення про те, що відбувається в країні, не сподіваюся на різні думки інших людей і їх обіцянки.

На сторінці нашого офіційного сайту chesno.org ви завжди зможете відшукати чесну інформацію. Вам буде потрібно ввести прізвище та ім'я також прочитати матеріали, які зібрали наші волонтери. Завдяки нашої інформацією на сторінці ресурсу ви зможете прийняти правильне рішення.

Ми не враховуємо думку авторів, які написали цей матеріал і хочемо, щоб абсолютно всі люди самостійними зусиллями змогли виконати аналіз всіх даних і на підставі всього цього прийняли вірне рішення на користь певного кандидата.

Ми прагнемо до того щоб абсолютно всі вибори завжди були правильними, також ми радимо вам ділитися справедливою інформацією в соціальних мережах для того щоб якомога більшу кількість людей дізналася про всіх політичних чиновників. Мі чекаємо вас на нашому сайті. Вибір чесного кандидата можливий з нашим інформаційним ресурсом.

Джерело: Сhesno

Вверх