(044) 338 19 17

Звонки со всей Украины

Скачать прайс
(044) 384-38-02 (097) 000-00-00
(093) 064-49-28
(095) 715-58-92

Автоматика

Коротке замикання або перевантаження - це проблема, з якою може зіткнутися кожен, тому потрібно подбати про те, щоб знизити ризик її появи. У цій ситуації найкращим рішенням стане використання автоматичного вимикача. Вони пропонуються у широкому доступі, що дозволяє кожному вибрати ту модель, яка підходить йому за технічними характеристиками. В наявності ви зможете ознайомитися з найбільш популярними моделями на 16 А , серед яких є: АВВ, Hager та багато інших варіантів.

Що таке автомат?

Автоматичний вимикач являє собою пристрій, який потрібний для вимикання та включення струмів у непередбачених ситуаціях. Їх можна використовувати у різних приміщеннях, оскільки вони є практичним рішенням. Усі моделі обладнання відрізняються за кількістю фаз, що залежить від виду мережі. Якщо мережа однофазна, то прийнято використовувати вимикач з однією фазою. Коли виникне непередбачена ситуація, зможе одночасно провести відключення нейтрального і фазного провідника. Тому в ланцюгу не буде живлення доти, доки не усунеться поломка. Якщо мережа трифазна, то потрібно використовувати автомат з трьома фазами. Він дозволить відключити усі їх одночасно.

Чому потрібно вибрати автомат 16 А?

Устаткування користується великою популярністю серед усіх моделей, які пропонуються. Показник у 16 А мають усі сучасні вироби. Значення є стандартним для захисту проводки 1,5 мм2 . Проведення такого типу використовується для освітлення споживачів із низькою потужністю. Але навантаження на них не може бути більш ніж 3,3 кВт . Тому, якщо ви шукали практичне рішення, яке порадує вас надійністю, то зверніть увагу на автомати від виробника АВВ і Hager .

Де можна зробити покупку?

Вибір якісного автомата – це відповідальне рішення, до якого потрібно ставитись серйозно. У нашому інтернет-магазині пропонується багато виробів, що дозволить вам вибрати потрібний варіант. Ми ведемо пряму співпрацю з виробниками, тому вам не доведеться сумніватися в доступній вартості та відмінній якості товарів. Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, щоб ви могли визначитися зі своїм вибором. Якісні вироби – це гарантія того, що ви зможете безпечно використовувати мережу, і у вас не виникне жодних проблем.

Джерело: https://suncable.com.ua/avtomatika/

Вверх