(044) 338 19 17

Звонки со всей Украины

Скачать прайс
(044) 384-38-02 (097) 000-00-00
(093) 064-49-28
(095) 715-58-92

Шумопоглинаючі панелі

Багато хто з нас стикається з шумом кожен день. Він може набридати вдома і не давати нормально розслабитися і відпочити. Може переслідувати нас на роботі і не дозволяти нормально виконувати поставлені завдання. Шум може бути скрізь, але терпіти його зовсім не обов'язково, тому що його можна позбутися за допомогою шумопоглинаючих панелей, ціна на які вас приємно здивує. Але для того, щоб зрозуміти, який саме матеріал вам потрібен, є необхідність у тому, щоб розібратися, яким може бути шум, і як він виникає:

  • Повітряний шум. Це той шум, який переміщається повітрям, як ви вже встигли здогадатися. Наприклад, це може бути розмова людей, транспорт, який їде біля будинку, робота побутових приладів та багато іншого. Такий звук може частково гаситися за допомогою перегородок або відбиватися від них, але він може виходити через розетки, вимикачі та інше. Цікавим є те, що деякі перегородки можуть стати джерелом, яке тільки посилить шум, і бути своєрідною мембраною;
  • Ударний шум. Він може виникати через вплив на конструкцію інструментів, що мають ударний чи вібраційний тип роботи. Такий шум може переміщатися перегородками або перекриттям і доставляти масу незручностей;

Залежно від того, який саме шум вас турбує, ви зможете вибрати найбільш підходящий матеріал, який дозволить вам його позбутися. Нагадаємо, що ціни на шумопоглинаючі панелі можуть відрізнятися, залежно від того, який розмір та форму вони матимуть. Тому дізнатися точну ціну ви зможете тільки після того, як зверніться до нас.

Цікавим є те, що такий матеріал представлений у різних колірних відтінках, тому ви зможете не тільки позбутися стороннього звуку, але й створити стильний дизайн у приміщенні, який вас радуватиме. Пам'ятайте, що не варто економити на виборі матеріалів для проведення ізоляційних робіт, адже тільки так ви зможете досягти бажаного результату.

У нашому інтернет-магазині ви зможете ознайомитися з широким вибором панелей шумопоглинаючих за ціною, яка вас приємно здивує. Ми співпрацюємо з відомими виробниками, які гарантують якість своєї продукції та її доступну вартість. Ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять, щоб ви могли вибрати те, що вам потрібно. Вибирайте якісні матеріали для проведення робіт і ви залишитеся задоволені отриманим результатом.

Вверх